پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجرا شود
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجرا شود

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل حقوق بازنشستگان جدی است و دائمی شدن موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان اهمیت زیادی دارد و باید اجرایی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی با تاکید بر ضرورت اجرای عدالت در ساماندهی کارکنان دولت، گفت: ساماندهی کارکنان دولت باید در دستور کار قرار گیرد.

 

وی بیان کرد: قرار بود دولت لایحه تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای خدماتی و شرکتی را به کمیسیون اجتماعی دهد، اما متاسفانه فرصت ۴۵ روزه آن به اتمام رسیده و دولت لایحه ارائه نکرده است.

 

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مشکل حقوق بازنشستگان جدی است و دائمی شدن موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان اهمیت زیادی دارد و باید اجرایی شود. برخی از بازنشستگان حقوق ۳ یا ۴ میلیون تومانی دریافت می‌کنند که با توجه به شرایط تورمی جامعه با مشکل جدی معیشتی مواجه هستند.

 

آصفری با اشاره به مشکلات بورس، تصریح کرد: مسئله بورس علی رغم وعده و وعیدهای داده شده، هنوز در هاله ای از ابهام است.

 

وی با بیان اینکه در لایحه بودجه درخواست ۵۶۰ هزار میلیارد تومان برای تزریق به بورس مطرح شده است،گفت: ۵۰ میلیون نفر از مردم عضو بورس هستند و هنوز در ناامیدی به سر می برند و لازم است به موضوع بورس به طور ویژه رسیدگی شود.

 

 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام