پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
مشکلات معیشتی مردم باید در اولویت مجلس قرار گیرد
مشکلات معیشتی مردم باید در اولویت مجلس قرار گیرد

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید مسائلی را در اولویت بررسی خود قرار دهد که مشکل‌گشای سفره مردم باشد.

محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۶ آذرماه) مجلس شورای اسلامی و در مخالفت با تقاضای یک فوریت طرح حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات خلاق و تجاری‌سازی فناوری‌های نرم، گفت: مجلس شورای اسلامی باید اولویت‌های کشور را در دستور کار خود قرار دهد.

 

وی بیان کرد: امروز بازار آشفته ارز صدای مردم را درآورده و متأسفانه قیمت ارز از ۳۰ هزار تومان هم عبور کرده است. مجلس دو طرح در حوزه قیمت ارز تدوین کرده و سوال بنده آن است که چرا این طرح‌ها در دستور کار مجلس قرار نمی‌گیرد؟

 

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین تعطیلی کارخانجات در برخی از نقاط کشور مشکلات جدی برای مردم ایجاد کرده است. بسیاری از پروژه‌های عمرانی کشور ناتمام مانده یا تعطیل شده است. لازم است مجلس این مسائل را در اولویت بررسی خود قرار دهد.

 

آصفری ادامه داد: گرانی بسیار شدید شده و قیمت کالاها هر روز چندین برابر افزایش پیدا می‌کند. اجاره‌بهای مسکن بسیار سنگین است. برخی از افراد فرار مالیاتی دارند و حاضر نیستند حتی یک ریال مالیات پرداخت کنند.

 

وی تأکید کرد: اولویت‌های مجلس باید مشکل‌گشای سفره مردم باشد و مسائلی باید در اولویت بررسی در صحن مجلس قرار گیرد که مشکلات معیشتی مردم را حل و فصل کند.

 

 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام