پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
بهره برداری پست برق شهر جاورسیان
بهره برداری پست برق شهر جاورسیان

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های مستمر و مداوم پست برق شهر جاورسیان به بهره برداری رسید.

محمد حسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: با پیگیری های مستمر و مداوم پست برق شهر جاورسیان به بهره برداری رسید.

 

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس افزود: با بهره گیری از این پست و زیرساخت ایجاد شده علاوه بر رفع مشکل ضعف ولتاژ و افزایش پایداری و قابلیت اطمینان برق شهر جاورسیان و بخش قره چای، ظرافت لازم برای تامین برق متقاضیان جدید در بخش های مختلف اعم از خانگی، صنعتی، کشاورزی و .. فراهم می شود.

 

دیدار و گفت و گو با مردم و پیگیری برای رفع مشکلات آنها

 

این نماینده مردم در مجلس به اقدامات انجام شده در بخش جاده ای اشاره و عنوان کرد: عملیات تعریض جاده کمیجان به خنجین و جاده کمیجان به نهاوند به طول 74 کیلومتر و عرض 12 مترو با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان در هفته آینده شروع خواهد شد.

 

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته اقدامات خوبی در حوزه احداث جاده ها روستایی و شهری خواهد شد.

 

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: در روزهای اخیر با اهالی روستاهای فضل آباد، روشنایی، چالمیان کمیجان خانقاه، مانیزان، قلعه ازرج، دهشیر خان خنداب دیدار و گفت و گو کردم و مشکلات آنها را از نزدیک استماع و پیگیر حل آنها شده ام./

 

 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام