پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری: مردم در مبارزه با کرونا همکاری کنند
مردم در مبارزه با کرونا همکاری کنند

نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید خودشان در امر مبارزه با این ویروس به کمک و همراهی کادر درمان کشور بیایند و رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از دستکش و ماسک را رعایت کنند تا وارد مرحله بحرانی شیوع این بیماری نشویم.

به گزارش روابط عمومی دفتر محمدحسن آصفری ،به نقل از خبرگزاری  ایسنا،نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب، با اشاره به روند افزایشی ابتلای افراد به ویروس کرونا در کشور درباره راهکارهای مبارزه با ویروس گفت: مبارزه با این ویروس و جلوگیری از نفوذ و شیوع بیشتر آن در میان مردم نیازمند همکاری و همگرایی همه مسئولان است.

وی افزود: دولت نیز در این زمینه باید تمامی تلاش خود را جهت فراهم‌آوردن امکانات لازم برای کنترل این بیماری و جلوگیری از ابتلای بیشتر انجام دهد و بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و مراکز درمانی را تجهیز کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید تمهیداتی در نظر گیرد تا داشتن ماسک و دستکش که از جمله ابتدایی‌ترین وسایل پیشگیری از انتقال این ویروس هستند برای همه مردم آسان و ارزان باشد.

آصفری ادامه داد: ما الان چندین ماه است که با این ویروس مقابله و مبارزه می‌کنیم و از رفتار کرونا در قبال بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی آگاهیم. پس کاری نکنیم که تمام تلاش‌های کادر پزشکی کشور، مسئولان مربوطه و نهادهای نظامی ما برای مبارزه با این ویروس در نیمه‌راه با دشواری مواجه شود.

وی در پایان تاکید کرد: مردم باید خودشان نیز در امر مبارزه با این ویروس به کمک و همراهی کادر درمان کشور بیایند و مواردی مانند رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از دستکش و ماسک را رعایت کنند تا وارد مرحله بحرانی شیوع این بیماری نشویم.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام