پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
دولت برنامه خود برای مدیریت بازار بورس را ارائه کند
دولت برنامه خود برای مدیریت بازار بورس را ارائه کند

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: درست است که «حسن روحانی» در موضوع بورس متهم است اما الان باید برنامه‌های آتی دولت برای ساماندهی بازار بورس اطلاع‌رسانی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۸ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس درباره بازار بورس گزارشی ارائه کرد که هیچ سندیتی در آن وجود نداشت، توپ را در زمین مجلس انداخت و گفت که «مجلس باعث شده وضعیت بورس این‌گونه شود» که حرف عجیبی است.

 

وی متذکر شد: آقای خاندوزی! شما زمانی که وزیر اقتصاد نبودید، مدام توئیت می‌زدید که اگر فلان اتفاقات رخ دهد، مشکل بورس حل می‌شود؛ پس الان که وزیر اقتصاد شدید، بسم‌الله، توئیت‌های گذشته خود را عملیاتی کنید.

 

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وعده رئیس‌جمهور برای حل مشکل بورس گفت: بورس حق‌الناس است، نمی‌توان از کنار آن ساده گذشت، متأسفانه دلالانی وارد بورس شدند، سرمایه مردم را به غارت بردند و در این شرایط اگر همه کارها را کنار بگذاریم و بازار بورس را ساماندهی کنیم، کاملاً بجاست.

 

آصفری افزود: مردم اعتماد خود را نسبت به مؤسسات مالی و اعتباری و بانک‌ها از دست دادند و وارد بورس شدند؛ اگر اعتماد مردم به بورس هم از بین برود، چگونه می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند؟

 

وی گفت: در حال حاضر شاهد از بین رفتن سرمایه مردم در بازار بورس هستیم، درست است که حسن روحانی در موضوع بورس متهم است اما مردم می‌خواهند خروجی جلسه امروز را بدانند و باید به آنان گفته شود که برنامه‌های آتی دولت برای رفع مشکل بورس چیست.

 

 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام