پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
بورس حق‌الناس است
بورس حق‌الناس است

نماینده اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بورس حق الناس است، گفت که متأسفانه دلالانی وارد بورس شدند، سرمایه مردم را به غارت بردند و در این شرایط اگر همه کارها را کنار بگذاریم و بازار بورس را ساماندهی کنیم، کاملاً بجاست.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمد حسن آصفری در جلسه علنی امروز( سه شنبه) و بعد از گزارش وزیر اقتصاد درباره وضعیت بورس در تذکری گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس درباره بازار بورس گزارشی ارائه کرد که هیچ سندیتی در آن وجود نداشت، توپ را در زمین مجلس انداخت و بیان کرد که مجلس باعث شده وضعیت بورس این‌گونه شود؛ این حرف عجیبی است.

وی ادامه داد: آقای خاندوزی، شما زمانی که وزیر اقتصاد نبودید، مدام توئیت می‌زدید که اگر فلان اتفاقات رخ دهد، مشکل بورس حل می‌شود؛ پس الان که وزیر اقتصاد شدید، بسم‌الله. توئیت‌های گذشته خود را عملیاتی کنید.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به وعده رئیس‌جمهور برای حل مشکل بورس گفت: بورس حق‌الناس است، نمی‌توان از کنار آن ساده گذشت، متأسفانه دلالانی وارد بورس شدند، سرمایه مردم را به غارت بردند و در این شرایط اگر همه کارها را کنار بگذاریم و بازار بورس را ساماندهی کنیم، کاملاً بجاست.

وی گفت: چرا دروغ می گویید؟ می گویند ما اوراق نفروختیم. اسناد خزانه موجود است. از مهر ماه تا الان 8 هزار میلیارد تومان اوراق فروخته. بعد می آیند گزارش می دهند که اوراقی به فروش نرساندیم!

آصفری افزود: مردم اعتماد خود را نسبت به مؤسسات مالی و اعتباری و بانک‌ها از دست دادند و وارد بورس شدند؛ اگر اعتماد مردم به بورس هم از بین برود، چگونه می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند؟ در حال حاضر شاهد از بین رفتن سرمایه مردم در بازار بورس هستیم، درست است که حسن روحانی در موضوع بورس متهم است اما مردم می‌خواهند خروجی جلسه امروز را بدانند و باید به آنان گفته شود که برنامه‌های آتی دولت برای رفع مشکل بورس چیست.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام