پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
وعده کاهش قیمت ۱۰ درصدی مواد لبنی تحقق نیافته است
وعده کاهش قیمت ۱۰ درصدی مواد لبنی تحقق نیافته است

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی جدی دولت به وضعیت گرانی کالاهای اساسی و مواد لبنی شد و هشدار داد در صورت آزادسازی قیمت نهاده‌ها، قیمت مواد پروتئینی نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز (سه شنبه 11 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور درباره حل مسئله بورس گفت: وضعیت بورس دچار ناهنجاری شده و سرمایه‌های زندگی مردم که با بی‌تدبیری دولت قبل وارد بورس شد اکنون آنها را با مشکل جدی روبرو کرده است.

نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در ادامه با انتقاد از گرانی کالاهای اساسی عنوان کرد: وزیر جهاد در این خصوص وعده داده است که قیمت مواد لبنی 10 درصد کاهش یابد اما نه تنها این کاهش قیمت انجام نشد بلکه با افزایش قیمت نیز روبرو بودیم لذا اگر قیمت نهاده‌ها آزاد شود، قیمت مواد پروتئینی نیز افزایش خواهد یافت.

وی افزود: بسیاری از پروژه‌های نیمه کاره عمرانی را در شهرهای مختلف داریم که در همین راستا بیمارستان 500 تختخوابی اراک و پروژه غیرهمسطح سنجان از نمونه‌های آن است که تاکنون برطرف نشده است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس درپایان خطاب به وزیر بهداشت نسبت به تکمیل تجهیزات و کادر پزشکی دو شهرستان خنداب و کمیجان تذکر داد و خاطر نشان کرد: لازم است دولت توجه جدی به وضعیت کارخانه‌های اراک همچون هپکو، آذرآب و ماشین‌سازی داشته باشد چرا که این شهر قطب صنعتی کشور است./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام