پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
مردم به خاطر بی‌تدبیری دولت قبل گرفتار بورس شدند/ دولت جدید فکری بکند
مردم به خاطر بی‌تدبیری دولت قبل گرفتار بورس شدند/ دولت جدید فکری بکند

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به خاطر بی‌تدبیری دولت قبل سرمایه‌های زندگی خود را وارد بورس کردند و الان به مشکل برخورده‌اند؛ دولت جدید فکری برای این مسئله بکند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خندآب در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی با اشاره به وضعیت نابسامان بازار بورس، اظهار داشت: مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت قبل سرمایه‌های زندگی خود را وارد بورس کردند و الان مشکل پیدا کرده‌اند.

وی افزود: از دولت جدید درخواست داریم زودتر به این موضوع وارد شود و فکری برای این مسأله بکند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور همچنین با اشاره به وضعیت بازار لبنیات گفت: وزیر محترم جهاد کشاورزی وعده کاهش 10 درصدی قیمت لبنیات را داد، اما قیمت کاهش که نیافت، گرانتر هم شد.

آصفری در همین رابطه به وضعیت نهاده‌های دامی اشاره کرد و اظهار داشت: هشدار می‌دهیم که اگر قیمت نهاده‌ها افزایش یابد در ماه‌های آینده با افزایش قیمت سنگین شیر و گوشت مواجه می‌شویم.

وی همچنین با اشاره به وضعیت پروژه‌های نیمه تمام باقیمانده از دولت قبل خواستار برنامه‌ریزی برای تکمیل این پروژه‌ها شد و در ادامه بر ضرورت رفع کمبودها در بخش بهداشت و درمان تاکید کرد و افزود: مسأله کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی در برخی شهرهای استان مرکزی جدی است و درخواست داریم مسأله کمبود کادر درمانی نیز با جدیت دنبال شود.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار توجه جدی دولت به وضعیت صنایع بزرگ استان مرکزی از جمله آذرآب، هپکو و ماشین سازی شد و گفت: این صنایع بیمار و نیازمند توجه فوری و جدی دولت هستند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام