پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
روند تکمیل پروژه بیمارستان ولی‌عصر(عج) به هیچ‌وجه قابل قبول نیست
روند تکمیل پروژه بیمارستان ولی‌عصر(عج) به هیچ‌وجه قابل قبول نیست

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: روند تکمیل پروژه بیمارستان ولی‌عصر(عج) اراک به هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدحسن آصفری ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از دستگاه شتابدهنده بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک با اشاره به ظرفیت این بیمارستان اظهار داشت: کار اجرایی بیمارستان ولیعصر اراک بیش از یک دهه آغاز شده ولی پیشرفتی نامطلوب داشته که البته امید داریم با تغییرات در روند فعالیت پیمانکار پروژه شاهد افزایش سرعت روند تکمیل این پروژه باشیم.

وی افزود: بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک از جمله مراگز درمانی و بیمارستانی استان است که با حمایت خیران به صورت فاز به فاز کار اجرایی آن انجام و پیشرفت این بیمارستان شتاب روزافزونی گرفته که خوشبختانه با پیگیری مسئولان استان شاهد اختصاص تجهیزات پیشرفته به این مرکز درمانی هستیم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه سرانه تخت بیمارستانی استان مرکزی در مقایسه با کشور موید آمار خوبی نبوده و باید امکانات و تجهیزات در بیمارستان‌های دیگر شهرهای استان مخصوصا دو شهرستان‌ کمیجان و خنداب فراهم گردد و نیاز مردم به مراجعه به سایر استان‌ها به منظور بهره‌مندی از خدمات درمانی برطرف گردد زیرا بر اساس اصل سوم قانون اساسی به منظور تحقق عدالت باید امکانات برای همه فراهم شود.

آصفری تصریح کرد: مجلس در زمینه موضوع جذب و امنیت شغلی کادر درمان و پرستاران و افراد مشمول تبصره 3 و 4 و نیروهای خدماتی ورود پیدا کرده و پیگیری‌هایی در این زمینه داشته و وزیر بهداشت هم در زمان رای اعتماد قول مساعد برای پیگیری موضوع امنیت شغلی کادر درمان داد که امیدواریم تحقق یابد.

وی ادامه داد: پرستاران، کادر درمان و مدافعان سلامت از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون با تمام توان شبانه‌روز پای کار هستند و از هیچ تلاشی برای کمک به مردم دریغ نمی‌کنند به همین سبب ما نیز باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی قدردان زحمات بی‌وقفه آنها باشیم.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام