پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
تکلیف وزرای پیشنهادی سریع تر مشخص شود
تکلیف وزرای پیشنهادی سریع تر مشخص شود

نماینده مردم  اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تکلیف وزرا معلوم شود تا سریع‌تر سرکار خود حاضر شوند تا شاهد بازگشت آرامش به بازار باشیم.

 به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، محمدحسن آصفری در نشست علنی نوبت عصر امروز -چهارشنبه- در تذکر شفاهی خود  خطاب به قالیباف گفت:  شما تاکید دارید که زودتر تکلیف وزرا روشن شود و آن ها بتوانند کار خود را شروع کنند. طی چند روز گذشته نمایندگان بارها در خصوص ماده ۲۰۲ آئین نامه داخلی مجلس تذکر دادند؛ در گزارش کمیسیون ها خیلی از مواردی که ارائه می شود مشترک است به عنوان مثال سه کمیسیون در مورد یک وزیر گزارشی می دهند که برخی از موارد مانند تحصیلات، استعلامات و ... یکسان است لذا اگر اصرار و تاکید بر تاثیر در روشن شدن تکلیف وزرا داریم باید به این موضوع توجه کنیم.

نماینده اراک گفت: امروزه وضعیت خوب نیست و وزرای قبل هم روی کار نیستند. آمار ۷۰۶ نفر فوتی روز گذشته به دلیل تشدید شیوع کرونا، گرانی کالاهای اساسی در بازار و به خاطر این است که وزرا روی کار نیستند و این در حالی است که رؤسای سازمان ها و دیگر مسئولان سرکار هستند؛ چرا این افراد بازار را رها کردند و شاهد گرانی افسارگسیخته هستیم.

آصفری افزود: بنابراین باید تکلیف وزرا معلوم شود تا هر چه سریع تر سرکار خود حاضر شوند و آرامشی که مردم با روی کار آمدن دولت آقای رئیسی امیدوارشان کرده محقق شود.

عضوکمیسیون شوراها گفت:این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: برنامه ششم توسعه و قانون مشخص است لذا وزرا باید هر چه سریع تر تکلیفشان روشن شود تا شاهد بازگشت آرامش به بازار باشیم


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام