پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
مطالبه‌گری مهمترین وظیفه جریان انقلابی است
مطالبه‌گری مهمترین وظیفه جریان انقلابی است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: مطالبه‌گری مهمترین وظیفه جریان انقلابی از مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمد حسن آصفری ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی جمعی از نیروهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی با اعضای مجمع نمایندگان با اشاره به وضعیت کشور اظهار داشت: در هیچ کجای دنیا سراغ نداریم که دولت شب انتخابات قیمت‌ها را 30 درصد افزایش دهد با این حال به رغم تمام تلاش دشمن و بسیاری کارشکنی‌ها از سوی برخی عناصر دولتی داخلی مردم با حضور حماسی خود حماسه بزرگ حضور را رقم زدند.

وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر مردم عملکرد و اقدامات آیت‌الله رئیسی را دیدند و در انتخابات به وی و عملکرد سالم در طول این سال‌های وی اعتماد کرده و رای دادند و آنچه امروز به عنوان وظیفه اصلیب برعهده جریان انقلابی قراردارد ایجاد امید و نشاط اجتماعی است و نباید اجازه داد تبلیغات سوء دشمن در کشور اثرگذار باشد و باید بیش از همیشه در کشور برای حل مشکلات مردم تلاش کرد و همه باید با عملکرد خود کارآمدی دولت و نظام اسلامی را نشان دهیم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس ادامه داد: مجلس یازدهم در نهایت تعامل و هم افزایی با دولت برای تشکیل یک کابینه انقلابی، کارآمد، متخصص، جهادی ، برنامه دار و مردمی تلاش می‌کند البته در عین حال نظارت و مطالبه‌گری ما نیز در این دولت منسوب به جریان انقلابی بیش از سایر زمان‌ها خواهد بود و پیگیری مطالبات مردم را بیش از قبل خواهیم داشت.

وی بیان کرد: امروز مردم از قوای سه‌گانه در کشور انتظار تلاش بیشتر برای حل مشکلات کشور را دارند که این موضوعی مهم و درعین حال انتظار برحقی است که از مسئولان در کشور وجود دارد.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوارهای کشور خاطرنشان کرد: همه باید برای نشان دادن کارآمدی جریان انقلابی تلاش کنیم و لازمه آن تلاش و همت جهادی همراه با وحدت و هم افزایی است بنابراین باید در انتخاب مدیران دولت باید رویکرد کارآمدی، توانمندی و بومی داشته باشد و جریان انقلاب اسلامی به عنوان مطالبه‌گر در صحنه حاضر است.

وی اضافه کرد: امروز جریان انقلابی از مسئولان نیز باید مطالبه‌گری کند که در دوران وظیفه خود در لایه‌های مختلف مدیریتی در کشور چه کرده‌اند و چه عملکردی در زمانی که وظیفه‌ای را برعهده داشتند از خود ارائه کردند.

آصفری افزود: برخی جریانات با فشار به دنبال سهم‌خواهی هستند که به هیچ وجه این امر مورد قبول جریان انقلابی نیست بلکه باید دست رئیس جمهور منتخب را باز گذاشت تا بهترین نیروها را برای پیشبرد اهداف و حل مشکلات کشور و مردم به کار بگیرد چراکه کشور امروز به کابینه‌ای کارآمد و مسئولان و مدیرانی توانا نیاز دارد.

 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام