پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری در نطق میان دستور:
پروپاگاندای «رأی ندهیم» در انتخابات اخیر شکست خورد/ با شایسته سالاری بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد
پروپاگاندای «رأی ندهیم» در انتخابات اخیر شکست خورد/ با شایسته سالاری بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه اگر معاندان نگران مردم هستند چرا اعتراضی نسبت به تحریم‌ها به خصوص تحریم دارو علیه ملت ایران نمی‌کنند، گفت: آنها در زمان تحریم دلسوز مردم نیستند اما زمان برگزاری انتخابات دلسوز مردم می ‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن آصفری در نشست علنی صبح امروز(چهارشنبه، 9 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با بیان اینکه در کشور ما همه ادیان و مذاهب در کنار یکدیگر مشغول فعالیت هستند، گفت: اگر جایی ایرادی دارد نباید سعی کنیم به گونه ای مطرح کنیم که مورد سوءاستفاده شبکه های بیگانه، معاند و ضدانقلاب قرار گیرد.

نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در ادامه مشکل جدی کشور را موضوع پارتی بازی دانست و افزود: اگر این موضوع حل شود و جای آن را شایسته سالاری بگیرد، قطعا خیلی از مسائل کشور حل خواهد شد؛ مردم برای مبارزه با تبعیض و ناعدالتی انقلاب کردند لذا در دولت و مجلس باید به گونه ای اقدام کنیم که جلوی این تبعیض که باعث می شود جوانان ناامید شوند، گرفته شود.

وی با اشاره به حضور باشکوه ملت در انتخابات علیرغم گلایه مندی های بسیار، یادآور شد: آنها بار دیگر با اصل انقلاب و ولایت بیعت کردند لذا نباید این گلایه مندی های مردم در حوزه پارتی بازی و تبعیض و ناعدالتی فراموش شود. مردم به این معترض هستند که چرا برخی صاحبان ثروت و قدرت، در وهله اول دوستان، آشنایان و حامیان تبلیغاتی خود را برای تصدی پست و مسئولیت های مختلف در نظر می گیرند.

آصفری در ادامه با طرح این پرسش که چرا باید امروز بسیاری از صندوق ها و شرکت های پول آور در اختیار برخی افرادی با عنوان هیأت مدیره باشد که حقوق های چند 10 میلیونی بگیرند و یک ساعت هم در پست خود حضور نمی یابند، گفت: امضای آنها نیز به صورت گردشی دریافت می شود و صرفا حقوق مفت می گیرند اما جوان تحصیلکرده و متخصص باید دنبال شغلی باشد که در شأن تخصص و سواد او نیست اما به خاطر مشکلات معیشتی مجبور به پذیرش آن باشد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در ادامه تصریح کرد: امروز کشورهای اروپایی که خود حامی تروریسم بودند و 17 هزار نفر از مردم ما را از رئیس جمهور، نماینده و مسئولان گرفته تا مردم ترور کرده اند اما پروپاگاندای «رأی ندهیم» راه می اندازند؛ با این حال مردم به آنها پشت کرده و پای صندوق های رأی حضور یافتند.

وی در ادامه با بیان اینکه اگر دل معاندان برای مردم ایران می سوزد چرا اعتراضی نسبت به تحریم ها علیه ایران نمی کنند، اظهار داشت: چرا پروپاگاندای تبلیغاتی علیه آمریکایی ها و صهیونیست ها و برخی اروپایی ها که حتی ما را در حوزه دارو تحریم کرده اند، راه نمی اندازند و اعتراض نمی کنند اما زمان انتخابات، دلسوز مردم می شوند.

آصفری مشکل جدی امروز کشور را ناکارآمدی مدیران عنوان کرد و افزود: این میزان قطعی برق در زمان جنگ نیز نداشتیم؛ این همه نیروگاه، تأسیسات و تجهیزات ایجاد شده اما با گذشت 40 سال از عمر انقلاب شاهد مشکل تأمین برق و مسائلی از این دست هستیم که حاکی از ناکارآمدی دولت است و اگر مدیران توانمند و متعهد به انقلاب و شهدا روی کار باشند قطعا دنبال رفع مشکلات مردم می روند نه اینکه با برگزاری جلسات سیاسی، با شعار و گفتاردرمانی مشکلات مردم را حل کند.

عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی شخص آقای روحانی در ملاء عام در اراک اعلام می کند که از امروز مازوت نیروگاه شازند را قطع می کند اما به تعهد خود عمل نمی کند، چه توقعی از وزرای کابینه می توانیم داشته باشیم که به تعهدات خود عمل کنند؛ لذا امروز باید توجه کنیم که مردم وظیفه خود را انجام دادند پس دولت به ویژه دولت آینده باید بتواند برای حل مشکلات برآید./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام