پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
حضور گسترده مردم در انتخابات قدرت چانه زنی در مذاکرات را تقویت می کند
حضور گسترده مردم در انتخابات قدرت چانه زنی در مذاکرات را تقویت می کند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رای قدرت چانه‌زنی نمایندگان کشورمان در مذاکرات را تقویت می‌کند.

«محمدحسن آصفری» روز جمعه پس از انداختن رای خود در شعبه اخذ رای مسجد حضرت ابوالفضل(ع) خیابان شهدای اراک در گفت و گو با ایرنا، افزود: پیام ملت ایران با حضور پرشور در انتخابات به قدرت‌های جهانی، پایبندی به ارزش‌ها و آرمان‌های نظام اسلامی است که این مهم پشتیبانی مردمی از نظام اسلامی را به اثبات می‌رساند. 

وی ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی از ماه‌ها قبل با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای اقدام به راه‌اندازی پویشی موسوم به «رای بی رای» کردند که مردم سرافراز و همیشه در صحنه ایران اسلامی باید بدانند که این افراد هم ‌آنهایی هستند که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی کشورما را مورد آماج تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی نمودند و به هیچ وجه دوستدار ملت ایران نیستند. 

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم بار دیگر با حضور پرشور خود در پاس صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرده و اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به‌منصه ظهور می‌گذارند. 

آصفری بیان کرد: مردم مومن و بصیر ایران اسلامی از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی همواره در رویدادهای مختلف از جمله انتخابات‌ها با حضور پرشور خود پشتیبانی از نظام اسلامی را نشان داده‌اند و امروز نیز با حضور حماسی خود برگ زرین دیگری را بر تاریخ انقلاب اسلامی رقم می‌زنند. 

وی تاکید کرد: نامزدی که در انتخابات امروز به عنوان منتخب مردم به عنوان رئیس جمهوری معرفی می‌شود باید به وعده‌های خود جامه عمل پوشانده و در راستای تقویت وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و حل مشکل تورم و بیکاری برنامه‌ریزی کند. 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی  در ۲۸خردادماه برگزار می شود.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام