پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری
مهمترین راهکار توفیق در فضای مجازی، تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است
مهمترین راهکار توفیق در فضای مجازی، تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است

نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه مهمترین راهکار توفیق در فضای مجازی، تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است،گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه مجاهدین عرصه جنگ نرم هستند که در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، محمدحسن آصفری در جمع فعالان رسانه‌ای و مطبوعاتی استان مرکزی اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه مجاهدین عرصه جنگ نرم هستند که در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند و امروز نقش رسانه در گام دوم انقلاب نقشی مهم و اثرگذار است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: جریان اصیل انقلابی یک جریان برآمده از متن مردم و برای مردم است که برای حفظ منافع مردم و انقلاب تلاش می‌کند و صادقانه در صحنه است.

وی با بیان اینکه مهمترین راهکار توفیق در فضای مجازی، تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است ادامه داد: متأسفانه برخی از افراد و جریان‌های سیاسی برای ضربه زدن به نیروهای انقلاب از شیطنت‌های رسانه‌ای استفاده می‌کنند که غیرقابل قبول است چراکه جریان اصیل انقلاب صادقانه‌ترین رفتار را با مردم دارد اما جریانی که بیش از چند دهه از تأسیس آن می‌گذرد هنوز در ابهامات درونی خود باقی مانده است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از ضرورت‌هایی که مسئولین باید به آن پایبند باشند پاسخگو بودن آنها در برابر رسانه‌ها که صدای مردم هستند، است که در مورد نمایندگان مجلس باید بیشتر مورد توجه باشد.

آصفری خاطرنشان کرد: تقویت ارتباط نمایندگان مجلس با رسانه‌هایی که از جنس مردم هستند و در راستای منافع مردم حرکت می‌کنند همواره باید مورد توجه باشد چراکه رسانه‌ها می‌توانند علاوه بر اینکه اقدامات و خدمات ارائه شده را به گوش مردم برسانند به عنوان دیده‌بان‌های همیشه بیدار در کنار نمایندگان برای پیگیری مطالبات مردم از مسئولین می‌توانند حرکت کنند./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام