پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
اختلافات در مجمع نمایندگان موجب نادیده گرفتن منافع مردم نخواهد شد/پیگیری ۵۶ طرح مهم در مجلس
اختلافات در مجمع نمایندگان موجب نادیده گرفتن منافع مردم نخواهد شد/پیگیری ۵۶ طرح مهم در مجلس

«آصفری» گفت: نمایندگان استان برای حفط منافع مردم و استان کاملا یک صدا و متحد هستند و اختلافات به هیچ عنوان موجب نادیده گرفتن منافع مردم نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ «محمد حسن آصفری» نماینده مردم اراک، خنداب وکمیجان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز(پنج شنبه) در جمع فعالان رسانه ای و مطبوعاتی استان مرکزی اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه مجاهدین عرصه جنگ نرم هستند که در راستای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی تلاش میکنند و امروز نقش رسانه در گام دوم انقلاب نقشی مهم و اثرگذار است.

وی افزود: جریان اصیل انقلابی یک جریان برآمده از متن مردم و برای مردم است که برای حفظ منافع مردم و انقلاب تلاش می کند و صادقانه در صحنه است.

نماینده مردم اراک، خنداب وکمیجان در مجلس تأکید کرد: مهمترین راهکار توفیق در فضای مجازی، تولید محتوا در راستای ارزش های انقلاب است.

وی بیان کرد: متاسفانه برخی از افراد و جریان های سیاسی برای ضربه زدن به نیروهای انقلاب از شیطنت های رسانه ای استفاده می کنند که غیرقابل قبول است چراکه جریان اصیل انقلاب صادقانه ترین رفتار را با مردم دارد اما جریانی که بیش از چند دهه از تاسیس آن می گذرد هنوز در ابهامات درونی خود باقی مانده است.

آصفری افزود: برخی از جریانات سیاسی خودشان هم نمی دانند به دنبال اصلاح چه چیزی هستند و لذا آنها باید متوجه باشند که اگر خواهان اصلاح رابطه با آمریکا هستند بدانند که راه آنها با ملت ایران جدا است چراکه ملت راه عزت و استقلال کشور را انتخاب کرده است.

وی با بیان اینکه نمایندگان استان برای حفط منافع مردم و استان کاملا یک صدا و متحد می باشند،گفت: اختلافات به هیچ عنوان موجب نادیده گرفتن منافع مردم نخواهد شد.

نماینده مردم اراک، خنداب وکمیجان در مجلس افزود: یکی از ضرورت هایی که مسئولین باید به آن پایبند باشند پاسخگو بودن آنها در برابر رسانه ها که صدای مردم هستند ، است که در مورد نمایندگان مجلس باید بیشتر مورد توجه باشد.

وی ادامه داد: تقویت ارتباط نمایندگان مجلس با رسانه هایی که از جنس مردم هستند و در راستای منافع مردم حرکت می کنند همواره باید مورد توجه باشد چراکه رسانه ها می توانند علاوه بر اینکه اقدامات و خدمات ارائه شده را به گوش مردم برسانند به عنوان دیده بان های همیشه بیدار در کنار نمایندگان برای پیگیری مطالبات مردم از مسئولین می توانند حرکت کنند.

آصفری اضافه کرد: بیش از ۵۶ طرح مهم در مجلس شورای اسلامی توسط بنده در حال پیگیری است که هرکدام در نوبت های مشخص در دستور کار نمایندگان قرار خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در راستای پاسخگویی دستگاه ها به نمایندگان طرح هایی با رویکرد تحقیق و تفحص در دستور کار قرار گرفته که تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری، اتاق صنایع و معادن کشور، دانشگاه آزاد اسلامی کشور، سازمان همیاری ها و دهیاری ها از جمله طرح هایی است که توسط بنده تهیه شده و بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان برای پیگیری آنها مشارکت دارند.

 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام