پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
برخی از جریانات سیاسی خودشان هم نمی‌دانند به دنبال اصلاح چه چیزی هستند
برخی از جریانات سیاسی خودشان هم نمی‌دانند به دنبال اصلاح چه چیزی هستند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از جریانات سیاسی خودشان هم نمی‌دانند به دنبال اصلاح چه چیزی هستند و لذا آنها باید متوجه باشند که اگر خواهان اصلاح رابطه با آمریکا هستند بدانند که راه آنها با ملت ایران جدا است چراکه ملت راه عزت و استقلال کشور را انتخاب کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک محمدحسن آصفری بعد از ظهر امروز در جمع فعالان رسانه‌ای و مطبوعاتی استان مرکزی اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه مجاهدین عرصه جنگ نرم هستند که در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند و امروز نقش رسانه در گام دوم انقلاب نقشی مهم و اثرگذار است.

وی افزود: جریان اصیل انقلابی یک جریان برآمده از متن مردم و برای مردم است که برای حفظ منافع مردم و انقلاب تلاش می‌کند و صادقانه در صحنه است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهمترین راهکار توفیق در فضای مجازی، تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است ادامه داد: متأسفانه برخی از افراد و جریان‌های سیاسی برای ضربه زدن به نیروهای انقلاب از شیطنت‌های رسانه‌ای استفاده می‌کنند که غیرقابل قبول است چراکه جریان اصیل انقلاب صادقانه‌ترین رفتار را با مردم دارد اما جریانی که بیش از چند دهه از تأسیس آن می‌گذرد هنوز در ابهامات درونی خود باقی مانده است.

آصفری تصریح کرد: برخی از جریانات سیاسی خودشان هم نمی‌دانند به دنبال اصلاح چه چیزی هستند و لذا آنها باید متوجه باشند که اگر خواهان اصلاح رابطه با آمریکا هستند بدانند که راه آنها با ملت ایران جدا است چراکه ملت راه عزت و استقلال کشور را انتخاب کرده است.

وی اضافه کرد: نمایندگان استان برای حفظ منافع مردم و استان کاملاً یک‌صدا و متحد می‌باشند و اختلافات به هیچ عنوان موجب نادیده گرفتن منافع مردم نخواهد شد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از ضرورت‌هایی که مسئولین باید به آن پایبند باشند پاسخگو بودن آنها در برابر رسانه‌ها که صدای مردم هستند، است که در مورد نمایندگان مجلس باید بیشتر مورد توجه باشد.

آصفری خاطرنشان کرد: تقویت ارتباط نمایندگان مجلس با رسانه‌هایی که از جنس مردم هستند و در راستای منافع مردم حرکت می‌کنند همواره باید مورد توجه باشد چراکه رسانه‌ها می‌توانند علاوه بر اینکه اقدامات و خدمات ارائه شده را به گوش مردم برسانند به عنوان دیده‌بان‌های همیشه بیدار در کنار نمایندگان برای پیگیری مطالبات مردم از مسئولین می‌توانند حرکت کنند.

وی اضافه کرد: بیش از ۵۶ طرح مهم در مجلس شورای اسلامی توسط بنده در حال پیگیری است که هرکدام در نوبت‌های مشخص در دستور کار نمایندگان قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین در راستای پاسخگویی دستگاه‌ها به نمایندگان طرح‌هایی با رویکرد تحقیق و تفحص در دستور کار قرار گرفته که تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری، اتاق صنایع و معادن کشور، دانشگاه آزاد اسلامی کشور، سازمان همیاری‌ها و دهیاری‌ها از جمله طرح‌هایی است که توسط بنده تهیه شده و بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان برای پیگیری آنها مشارکت دارند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام