پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
عامل موفقیت در فضای مجازی تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است
عامل موفقیت در فضای مجازی تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: عامل موفقیت در فضای مجازی تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدحسن آصفری ظهر امروز در جمع فعالان رسانه‌ای و مطبوعاتی استان مرکزی با اشاره به انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: جریان انقلاب درواقع جریان برآمده از مردم و برای مردم است به طوری که برای حفظ منافع مردم و انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و همیشه با تمام توان در صحنه حضور پیدا می‌کند.

وی افزود: مهم‌ترین عامل موفقیت در فضای مجازی تولید محتوا در راستای ارزش‌های انقلاب است و با توجه به اینکه اصحاب رسانه و خبرنگاران مجاهدان عرصه جنگ نرم هستند و در راستای تحقق اهداف، آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب تلاش می‌کنند امروز در گام دوم انقلاب نقش مهمی دارند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعضی از جریانات سیاسی هدف ندارند و نمی‌دانند به دنبال اصلاح چه چیزی هستند اما باید توجه کنند که اگر به دنبال اصلاح رابطه با آمریکا هستند راه آنها با ملت شریف ایران جدا است زیرا ملت راه استقلال و عزت کشور را انتخاب کردند و محکم در این مسیر ایستاده‌اند.

آصفری تصریح کرد: فضای رسانه‌ای به گونه‌ای است که برخی از افراد و جریان‌های سیاسی با هدف ضربه زدن به نیروهای انقلاب از شیطنت‌های رسانه‌ای استفاده می‌کنند که این موضوع مورد پذیرش نیست زیرا جریان انقلاب صادقانه با مردم رفتار می‌کنند در حالی که جریانی که تنها چند دهه از تاسیس آن می‌گذرد هنوز گرفتار ابهامات درونی خود است.

وی بیان کرد: نمایندگان استان برای حفظ منافع مردم و استان متحد و منسجم هستند و اختلافات سبب نادیده گرفتن منافع مردم نمی‌شود به همین سبب مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس باید در برابر رسانه‌‌ها که صدای مردم هستند پاسخگو باشند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه  بیش از56 طرح مهم در مجلس توسط بنده در حال پیگیری است که هر طرح در زمان مشخص در دستورکار نمایندگان قرار می‌گیرد، گفت: طرح‌هایی با هدف تحقیق و تفحص در راستای پاسخگویی دستگاه‌ها به نمایندگان در دستورکار قرار گرفته که طرح‌ها از نهاد ریاست‌ جمهوری، دانشگاه آزاد اسلامی کشور، سازمان همیاری‌ها و دهیاری‌ها، اتاق صنایع و معادن کشور توسط بنده تهیه شده و حدود150 نماینده برای پیگیری آنها مشارکت می‌کنند.

وی افزود: نمایندگان مجلس باید ارتباط خود با رسانه‌هایی که از جنس مردم هستند و برای منافع مردم گام برمی‌دارند تقویت کنند زیرا رسانه‌ها علاوه‌بر اینکه اقدامات را به مردم اطلاع‌رسانی می‌کنند به عنوان دیده‌بان‌های همیشه بیدار با همکاری نمایندگان برای پیگیری مطالبات مردم از مسئولان اقدام می‌کنند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام