پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری تاکیدکرد:
معیشت مردم و رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم مهم‌ترین اولویت کشور است
معیشت مردم و رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم مهم‌ترین اولویت کشور است

نماینده مردم اراک در مجلس،گفت: معیشت مردم و رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم مهم‌ترین اولویت کشور است که با وحدت و انسجام همه‌جانبه باید به آنها رسیدگی شود.  

به‌گزارش  خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن آصفری در آیین اختتامیه برنامه‌های ماه مبارک رمضان تیپ 71 مردم‌پایه سپاه روح‌الله با اشاره به نقش سپاه پاسداران اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای تشکیل تاکنون با رویکرد ولایت‌مداری، مردم‌داری و انقلابی وظیفه پاسداری همه‌جانبه از انقلاب اسلامی را به خوبی انجام داده و کارنامه سپاه همواره پر از درخشندگی‌ها و حماسه‌سازی‌ها است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور میدانی در همه صحنه‌ها پای کار مردم و انقلاب بوده و هر کجا که کشور و مردم به آن نیاز داشتند برای خدمت‌رسانی پیشگام بوده است.

 وی تصریح کرد: حضور جوانان انقلابی، ولایت‌مدار و متدین در نهاد مقدس سپاه موجب شده جایگاه این نهاد در بین مردم یک جایگاه ارزشمند و مقدس باشد و سپاه به مردمی‌ترین نیرو تبدیل شده است.

آصفری بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در توانمند کردن کشور در عرصه‌های مختلف همواره پیشگام و پیشتاز بوده و اگر امروز جمهوری اسلامی به یکی از قوی‌ترین قدرت‌های موشکی و دفاعی تبدیل شده اینها برگرفته از مجاهدت‌های سپاه در کنار سایر نیروهای مسلح است.

وی ادامه داد: ورود جدی سپاه به عرصه خدمت‌رسانی در همه حوزه‌ها موجب دلگرمی و امید مردم و مستصعفین به انقلاب شده و خوشبختانه سپاه در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی همواره سبقت‌گیرنده و پیشتاز است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شرایط امروز منطقه و حضور قدرتمند جبهه مقاومت برای دفاع از مظلومین نشان از افول قدرت آمریکا و روند فروپاشی استکبار جهانی و حامیان آنها دارد و امروز آمریکا علاوه بر اینکه قدرت و جایگاه خود را در عرصه بین‌المللی از دست داده در مقابل جبهه مقاومت و نیروهای حزب‌الله دچار سردرگمی شده است.

آصفری افزود: مهم‌ترین مسئله‌ای که در برابر رویدادهای بین‌المللی، منطقه‌ای و داخلی می‌توان به آن اشاره کرد مسئله ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری است و اگر ملت ایران و ملت‌های مسلمان در مسیر ولایت باشند قطعا مشکلات در همه سطوح برطرف می‌شود.

وی تصریح کرد: انتخابات 28 خردادماه که بار دیگر ملت ایران با حضور آگاهانه خود برگ زرینی در تاریخ انقلاب به ثبت می‌رسانند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و همه باید کمک کنیم تا بار دیگر ملت قهرمان ایران اسلامی از این آزمون بزرگ سربلند و سرافراز بیرون بیاید.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان به دنبال ضربه زدن به مشارکت و حضور مردم در پای صندوق‌های رای هستند و در این مسیر از هیچ جنایتی کوتاهی نمی‌کنند، بنابراین تنها مسیری که می‌تواند توطئه‌های دشمنان را خنثی و نابود سازد توجه به بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

آصفری ادامه داد: مقام معظم رهبری در طول این سال‌ها با هدایت‌ها و رهبری‌های حکیمانه خود همواره موجب سربلندی، عزت و اقتدار ایران اسلامی شدند و تمام توطئه‌ها واهداف دشمنان با یک سخنرانی حضرت آقا خنثی می‌شود.

وی عنوان کرد: امنیت، اقتدار و پیشرفت‌های روزافزون ایران اسلامی به برکت خون شهدا و هدایت‌های رهبری انقلاب است و اگر امروز می‌بینیم جبهه مقاومت دشمنان آمریکایی و صهیونیستی را در منطقه به زانو درآورده نتیجه مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم و در راس آنها شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: شهید سلیمانی با به کارگیری همه ظرفیت‌های جهان اسلام برای مقابله با استکبار جهانی و نابودی داعش به قهرمان ماندگار تاریخ اسلام تبدیل شد.

آصفری تصریح کرد: بزرگترین پشتوانه سیاست خارجی در طول این سال‌ها جبهه مقاومت است و اگر توان جبهه مقاومت و قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی نبود اصلا مذاکرات شکل نمی‌گرفت و اینها نتیجه مجاهدت‌های شهید سلیمانی، شهدای مقاومت و مدافع حرم است که یاد و خاطر آنها را گرامی می‌داریم.

وی در پایان یادآور شد: معیشت مردم و رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم مهم‌ترین اولویت کشور است که با وحدت و انسجام همه‌جانبه باید به آنها رسیدگی شود و مجلس شورای اسلامی در این راستا همه توان و طرفیت‌ها را پای کار خواهد آورد./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام