پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری مطرح کرد:
مذاکرات فقط برای برداشتن تحریم است نه موضوعی دیگر
مذاکرات فقط برای برداشتن تحریم است نه موضوعی دیگر

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بیان کرد: مذاکرات وین صرفا برای برداشتن تحریم ها است و طرح موضوعاتی دیگر در این مذاکرات پذیرفته نیست.

محمد حسن آصفری، با اشاره به انجام مذاکرات در وین، گفت: مقام معظم رهبری تاکید کردند اگر مذاکراتی انجام می شود فقط برای برداشتن تحریم ها باشد و اقدام عملی باید در این زمینه انجام شود در غیر این مذاکره و گفت‌وگو قابل پذیرش نیست.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ملت ایران به جد به آمریکایی ها بی اعتماد هستند و تیم مذاکره کننده باید این را متوجه شود ما با آمریکایی ها تا زمانی که لغو تحریم ها را عملی نکنند حاضر به مذاکره نخواهیم بود.

وی تاکید کرد: در واقع اجازه فرصت سوزی به غربی ها داده نمی شود و نمی گذاریم مذاکرات فرسایشی را رقم بزنند، تیم مذاکره کننده نباید به آمریکایی ها این فرصت را بدهند تا هم برجام با بپذیریم و هم زیر فشار تحریم ها برویم..

آصفری اظهار داشت: اینکه 7 سال معطل غربی ها در برجام ماندیم اشتباه استراتژی مجلس و دولت بود که اکنون مجلس یازدهم به دنبال آن است که آمریکایی ها نسبت به انجام تعهدات خود و برداستن تحریم ها اقدام کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: اگر آمریکایی ها زیر بار رفع تحریم ها نروند مجلس مصوبات و گزینه های دیگری برای تصویب در صحن علنی دارد و در زمان مقرر دنبال می شود آن زمان برگرداندن تیم مذاکره کننده به میز مذاکرات غیر ممکن خواهد بود./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام