پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
با حضور محمد حسن آصفری: مشکلات شرکت صنایع آذرآب در حوزه های مختلف فهرست بندی و بررسی شد
مشکلات شرکت صنایع آذرآب در حوزه های مختلف فهرست بندی و بررسی شد

  مشکلات شرکت صنایع آذرآب اراک در نشستی با حضور نماینده مردم شریف اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی،وزیر اقتصاد و دارایی و معاونین این وزارت خانه ،رئیس بانک مرکزی،رئیس سازمان تامین اجتماعی، مدیر عامل بانک کشاورزی (به عنوان سهامدار اصلی) و مسئولین استانی ،روز یکشنبه (۱۹بهمن ماه) در محل وزارت اقتصاد و دارایی بررسی شد.

 

محمد حسن آصفری گفت:در این نشست مقرر شد ضمن استمهال نمودن بدهی این شرکت به تامین اجتماعی و بانک ها در جهت دریافت تسهیلات برای کارخانه آذر آب اقدام لازم به عمل آید.

وی ادامه داد:شرکت صنایع آذرآب اراک ظرفیت عظیمی در بخش تجهیزات نفت ،گاز و پتروشیمی دارد و با توجه به اینکه در نقاط مختلف کشور پتروشیمی ها ،پالایشگاه ها و نیروگاه های مختلفی فعالیت می کنند انتظار می رود نسبت به واگذاری ساخت تجهیزات خود به این شرکت صنعتی با هدف بالندگی و حمایت از تولید داخلی اقدام نمایند.

وی اظهار داشت:شرکت صنایع آذرآب یکی از قدیمی ترین واحدهای تولیدی کشور است که هم اکنون حدود ۲ هزار نفر در آن مشغول به کار هستند اما در صورت حمایت از این شرکت و واگذاری سفارشات پالایشگاه ها ،پتروشیمی ها و نیروگاه ها قطع به یقین ظرفیت جذب نیروی انسانی آن دو برابر افزایش خواهد یافت.

 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام