پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری مطرح کرد: اهدای جهیزیه به ۱۵ زوج جوان نیازمند اراکی/ پیگیری حق الزحمه فرهنگیان شاغل و بازنشسته در دوران آموزش های مجازی
اهدای جهیزیه به ۱۵ زوج جوان نیازمند اراکی/ پیگیری حق الزحمه فرهنگیان شاغل و بازنشسته در دوران آموزش های مجازی

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب  در مجلس گفت: همزمان با دهه مبارک فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در دیدار مردمی ،تعداد ۱۵سری جهیزیه و هرکدام به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال به زوج های جوان نیازمند اراکی اهدا شد.

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، به جلسات و بازدیدها در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: به مناسبت دهه فجر با اهالی منطقه شهدا(کشتارگاه) اراک  در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) به صورت چهره به چهره دیداری انجام گرفت و مشکلات مردم را جویا شدیم.

وی ادامه داد: در این دیدار مردمی که همزمان با دهه مبارک فجر و میلاد یگانه دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) صورت گرفت؛ تعداد ۱۵سری جهیزیه و هرکدام به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال به ۱۵ زوج جوان نیازمند اراکی اهدا شد.

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پنجشنبه ۱۶ بهمن ماه و همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر کنگره "زنان شهید، جانباز، آزاده استان مرکزی"  در محل استانداری برگزار شد.

وی به بازدید از روستاهای هزاوه ،مهرآباد و داین در جهت رفع مشکلات مردم این مناطق اشاره و مطرح کرد:درملاقات های مردمی با کارکنان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان مرکزی و حوزه علمیه الزهرا(س) دیدار شد همچنین؛جلسه ای با رئیس و اعضای هیئت غریق نجات استان مرکزی برگزار کردیم؛دیدار مردمی با جمعی از شهروندان و نمازگزاران مسجد جلالی اراک برگزار شد و در حاشیه این نشست مردم به بیان مسائل و مشکلاتشان پرداختند.

آصفری با اشاره به دیدار با اهالی خیابان مولوی در ادامه تصریح کرد: در ادامه ملاقات ها،با جمعی از فرهنگیان شاغل و بازنشسته بازدیدی انجام شد و موضوع نظارت بر اجرای دقیق و کامل رتبه بندی معلمان توسط آموزش و پرورش،پیگیری طرح دوفوریتی همسان سازی حقوق بازنشستگان و تبدیل شدن آن به قانون، بررسی و دنبال کردن حق الزحمه فرهنگیان شاغل و بازنشسته در دوران آموزش های مجازی، برقراری طرح مدیریت تعارض منافع در مجلس اهم مسائل مطرح شده در این دیداربود./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام