پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری مطرح کرد: بررسی راهکارهای برون رفت از مشکلات کوی سجادیه اراک با حضور مردم و مسئولین/ عیادت از بیماران بیمارستان ولیعصر(عج) اراک
بررسی راهکارهای برون رفت از مشکلات کوی سجادیه اراک با حضور مردم و مسئولین/ عیادت از بیماران بیمارستان ولیعصر(عج) اراک

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب  در مجلس شورای اسلامی گفت:اهالی کوی سجادیه اراک به صورت چهره به چهره با مسئولین دیدار کرده و به بیان مسائل و مشکلات این منطقه پرداختند.

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،به جلسات و بازدیدها در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: به منظور بررسی نحوه ارائه خدمات به بیماران از بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) اراک بازدیدی به عمل آمد.

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: به همراه دکتر محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و مسئولین بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان، از بیماران نیز عیادت کردیم.

آصفری ادامه داد:در این بازدید از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ؛با همراهان بیماران گفتگو و نسبت به پیگیری مشکلات مردم و رفع آنها  همچنین از نحوه خدمات دهی پرسنل بیمارستان پرس و جو شد.

آصفری با اشاره به جلسه بررسی راهکارهای برون رفت از مشکلات کوی سجادیه اراک(باغ خلج) با حضور مردم و مسئولین، تاکید کرد:روز دوشنبه ۶بهمن ماه  جلسه ای با حضور امام جماعت مسجد امام سجاد(ع)، شهردار منطقه ۳، معاون راه و شهرسازی استان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲،  مدیر توزیع برق منطقه ای اراک، معاون فرماندار و در مکان مسجد امام سجاد (ع) کوی سجادیه برگزار شد،جمعی از اهالی این محل به صورت چهره به چهره با مسئولین دیدار کردند و به بیان مسائل و مشکلات این منطقه پرداختند .

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:در ادامه این نشست؛مسئولین به ارائه برنامه ها و راهکارهای خود به جهت مرتفع کردن مسائل و مشکلات کوی سجادیه نکاتی را بیان کردند و بنده از مسئولین خواستم تا هرچه سریعتر نسبت به عملیاتی کردن این راهکارها اقدامات لازم را به عمل آورند.

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به دیدارهای دفتر ارتباطات مردمی در حوزه انتخابیه خود، تصریح کرد: دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی، دیدار با دهیاران روستاهای خیرآباد و گاوخانه،جلسه با اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر استان مرکزی ،دیدار با جمعی از هنرمندان استان مرکزی،دیدار با اعضای هیئت علمی دانشگاه های اراک ،جلسه با جمعی از سازندگان مسکن اراک، ازجمله دیدار ها و ملاقات های مردمی در دفتر کار بنده بود./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام