پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری خبر داد: کیفیت آب شهرستان اراک در نشستی با مسئولان استان پیگیری شد/تسریع در تکمیل تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک
کیفیت آب شهرستان اراک در نشستی با مسئولان استان پیگیری شد/تسریع در تکمیل تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس گفت:کیفیت آب شهرستان اراک و روستاهای شمال این شهر با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و جمعی از مسئولین شهرستان بررسی شد.

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسات و بازدیدها در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه خود ،گفت:کیفیت آب شهرستان اراک در نشستی با حضور مسئولان استان در این حوزه پیگیری شد.

وی افزود:کیفیت آب شهرستان اراک و روستاهای شمال این شهر با حضور "آمره ای" مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان، "عرفانی نسب" مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و جمعی از مسئولین شهرستان بررسی شد.در این نشست مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی توضیحاتی را در خصوص کیفیت و چگونگی تامین آب شهرستان اراک ارائه کرد.

نماینده مردم اراک ،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی به موضوع همگن سازی کیفیت آب اراک تاکید و ادامه داد: در این جلسه مقرر شد زمینه برخورداری تمامی نقاط شهرستان  اراک از آب سد کمال صالح فراهم شود و  منابع این طرح از طریق وزارت نیرو تامین می شود تا هرچه سریعتر مشکلات آب در اراک و روستاهای شمال این شهر به صورت ریشه ای حل شود.

آصفری  به تسریع در تکمیل پروژه فاضلاب شهری اراک اشاره و مطرح کرد:در این نشست مقرر شد از ۷ نقطه شهری اراک به صورت تصادفی پارامترهای سختی آب ،نیترات و EC سنجیده و در دو هفته آینده نیز این فرایند تکرار و گزارش دقیقی از آن به دفتر بنده ارسال شود.

وی در ادامه مطرح کرد: مدیر عامل آبفای استان مرکزی نیز در این نشست مکلف شد نسبت به پروژه آبرسانی شهرستان اراک و روستاهای شمال اراک هرچه سریعتر اقدامات لازم را به عمل آورد.

آصفری با اشاره به سلسله بازدیدها از تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک، تاکید کرد:به همراه "مرزبان" مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی و پیمانکاران پروژه  از روند پیشرفت فیزیکی تقاطع غیرهمسطح سنجان بازدید شد.

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرعت گرفتن تکمیل این پروژه در ماه های اخیر بسیار رضایت بخش است ؛منابع مالی این پروژه با پیگیری های اینجانب تامین شده است و مشکلی در بحث اعتبارات برای تکمیل پروژه وجود ندارد و امید است این پروژه پس از سالیان متوالی هرچه سریعتر مورد بهره برداری شهروندان  قرار گیرد./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام