پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
واکنش محمد حسن آصفری
به اظهارات اخیر رئیس جمهور
به اظهارات اخیر رئیس جمهور

نماینده مردم اراک ،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری مطالبات مردم مهم‌تر از پاسخ دادن به اظهارات رئیس‌جمهور است و قطعاً مجلس وارد حواشی نمی‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،محمدحسن آصفری ، در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه مجلس حق نظارت بر عملکرد دولت و وزرا را ندارد، گفت: رئیس جمهور با طرح این مباحث به دنبال عصبانی کردن نمایندگان  است اما قطعاً نمایندگان مجلس با این مباحث عصبانی و از وظایف خود دور نمی‌شوند و وارد این حواشی نخواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی به دنبال کمک به دولت است، افزود: متاسفانه برخی از دولتمردان به مباحث حاشیه‌ای دامن می‌زنند که اصلاً درست نیست و نباید کشور را درگیر این مسائل کنند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: البته همه دولت‌ها معمولاً در ماه‌های پایانی خود چنین مباحثی را مطرح می‌کنند که هدف دولت‌ها از طرح این مباحث آن است که افکار عمومی را از بررسی کارنامه و وعده‌های خود دور کنند.

آصفری تاکید کرد: دولت امروز باید پاسخگوی عملکرد و وعده‌های خود به مردم باشد اما آنان امروز مباحثی را مطرح می‌کنند که زمان پرداختن به این مباحث نیست.

وی افزود: به اعتقاد بنده هدف رئیس‌جمهور از طرح مسائل حاشیه‌ای آن است که ذهن منتقدان را از بررسی فعالیت‌ها و کارنامه‌های دولت دور کند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی قطعاً وارد این حاشیه‌سازی‌ها نمی‌شود و به وظایف خود یعنی نظارت بر عملکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی و حل مشکلات معیشتی مردم می‌پردازد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیگیری مطالبات مردم مهم‌تر از این است که پاسخ رئیس جمهور را دهیم و نمایندگان مجلس به جای آنکه پاسخ رئیس جمهور را دهند و مانند وی مباحث حاشیه‌ای مطرح کنند، وقت خود را روی تدوین و تصویب طرح‌ها و لوایح مهم می‌گذارند تا افرادی که حاشیه سازی می‌کنند نتوانند به اهداف خود دست یابند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام