پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری: منطق در بودجه ۱۴۰۰ حاکم نیست
منطق در بودجه ۱۴۰۰ حاکم نیست

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان  با  بیان  اینکه منطق در بودجه حاکم نیست،گفت: تصویب قانون متوازن به ضرر استان‌هایی است که فقط اسم توسعه یافتگی را یدک می‌کشند، نمونه بارز آن استان مرکزی است.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت ، اظهار کرد: متأسفانه منطق در بودجه حاکم نیست و تنها شاهد چانه‌زنی هستیم و نمی‌توانیم استان مرکزی را با استان‌های چون البرز، قم و تهران مقایسه کنیم به دلیل اینکه همه می‌دانیم از لحاظ در شرایط یکسان قرار نداریم.

 نماینده  مردم اراک  در  مجلس شورای اسلامی افزود: تصویب قانون متوازن به ضرر استان‌های مانند استان مرکزی است که بدون توسعه فقط اسم توسعه یافتگی را یدک می‌کشد و این در حالی که برخی از شاخص‌های توسعه یافتگی همانند آب آشامیدنی آموزش و پرورش به رفاه، بهداشت و… به شمار می‌روند، که البته متأسفانه در همین موارد هم در استان مرکزی مشکلات زیادی را شاهد هستیم.

آصفری خاطرنشان کرد: برخی از روستاهای در استان  در آب آشامیدنی ، خانه بهداشت و مشکلات جدی دارند اما به رغم اقدامات خوبی که انجام شده در استان هنوز به جایگاه توسعه یافتگی فاصله بسیاری داریم.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان   در  مجلس یادآورشد: ادارات باید هزینه‌ها را کاهش دهند و در فروش و ارائه اموال منقول و غیر منقول و دقت کافی را داشته باشند تا بعداً با مشکلات عدیده‌ای روبرو نشوند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام