پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری: خانه‌های خالی علاوه بر مالیات جریمه هم دارند
خانه‌های خالی علاوه بر مالیات جریمه هم دارند

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مالیات بر خانه‌های خالی گفت: برج سازان بدانند برای منازل خالی ساخته شده باید هم مالیات باید بپردازند و هم جریمه خواهند شد.

   نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به مصوبه مالیات بر خانه‌های خالی گفت: برج سازان بدانند برای منازل خالی ساخته شده باید هم مالیات باید بپردازند و هم جریمه خواهند شد.

آصفری افزود: طبق مصوبه راهبردی مجلس آمریکا فقط دو ماه فرصت دارد که بند‌های برجام را بپذیرد و تحریم‌ها را بردارد و مطابق مصوبه مجلس و فرمایشات رهبر معظم انقلاب، دولت موظف شده اقدامات راهبردی را اجرایی کند.

او با اشاره به اصلاح بودجه سال ۹۹ اضافه کرد: ۳۰ هزار میلیارد تومان از ردیف‌های مختلف در اختیار دولت قرار گرفته تا به دهک‌های ۱یک تا ششم نفر ۶۰ تا ۱۲۰ هزار تومان پرداخت شود.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طولانی شدن پروژه عمرانی شهر اراک از جمله بیمارستان ولیعصر انتقاد کرد و گفت: نبود نظارت و برنامه‌ریزی باعث طولانی شدن این پروژه‌ها شده و همه باید در این راستا به ویژه مسئولان اجرایی استان برای اتمام آن تلاش کنند.

او در خصوص دفتر بازنشستگان نفت در استان مرکزی هم گفت: به جد پیگیر این موضوع هستیم و وزیر نفت وعده داده دفتر بازنشستگان استان مرکزی از کرمانشاه جدا شود و زیر نظر تهران فعالیت کنند اگر چه راضی به این امر هم نیستیم و به دنبال مستقل شدن دفتر استان مرکزی خواهیم بود.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام