پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری
بی توجهی دولت به معیشت مردم
بی توجهی دولت به معیشت مردم

نایب‌رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و  شوراهای مجلس گفت: سوء مدیریت و عدم برنامه ریزی سبب شده تا تحریم ها بیش از اندازه واقعی خود تاثیرگذاری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر محمدحسن آصفری،به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، نماینده مردم اراک ،خنداب و کمیجان  در مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: گرانی و تورم فشار زیادی به طبقه متوسط و پایین جامعه وارد کرده است.

وی تاکید کرد: ما انتظار داشتیم که دولت درباره معیشت و کاهش گرانی‌ها لایحه ای را به مجلس ارائه کند اما حتی یک مورد از ۸۰ لایحه ای که دولت به مجلس فرستاده درباره معیشت مردم نیست.

نماینده مردم اراک  تصریح کرد: مجلس منتظر مانده تا دولت لایحه ای را درباره کمک معیشتی برای مردم و پایین آوردن تورم در جامعه و جلوگیری از گرانی و اقداماتی از این دست به مجلس بیاورد اما دولت اعتقادی به این موضوعات ندارد.

آصفری به مصوبه مجلس درباره یارانه کالایی به مردم اشاره و تصریح کرد: هرچند این مصوبه اکنون تبدیل به قانون شده و لازم الاجراست، اما دولت به دلیل نگاه سیاسی که به این موضوع دارد حاضر نیست حتی ابلاغ کند و توجهی به این موضوعات ندارد.

وی خاطرنشان کرد: همچنان که دولت در موضوع برجام اعلام کرد که اگر برجام حل شود مسائل معیشتی مردم حل می شود و حتی آب خوردن مردم را هم به آن گره زده بود اما مردم بعد از برجام دیدند که قیمت ها به صورت سرسام‌آوری بالا رفت و امروز هم سوء مدیریت و عدم برنامه ریزی سبب شده تا تحریم ها بیش از اندازه واقعی خود تاثیرگذاری داشته باشد.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام