پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری: با همکاری یکدیگر می توانیم کرونا را شکست دهیم
با همکاری یکدیگر می توانیم کرونا را شکست دهیم

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که تنها زمانی می‌توانیم بر کرونا غلبه کنیم که دست به دست هم داده و پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها را با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

به گزارش روابط عمومی دفترمحمدحسن آصفری ،به نقل از خبرگزاری  ایسنا، نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها،ضمن دعوت از مردم برای همراهی در اجرای محدودیت‌ها برای کنترل بیماری کرونا بیان کرد: بنده در جایگاهی نیستم که بخواهم به مردم دستور دهم، اما می‌خواهم از مردم خواهش کنم که بیماری کرونا را جدی بگیرند واقعیت این است که کرونا شوخی‌بردار نبوده و روزانه جان تعداد قابل توجهی از هموطنان ما را می‌گیرد.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادامه اظهار کرد: بیماری کرونا امروز به یک مساله‌ جدی برای کشور و مردم تبدیل شده است و تا زمانی که همه مردم موضوع را جدی نگیرند نمی‌توانیم این بیماری را شکست دهیم. متاسفانه روز به روز آمار مبتلایان و قربانیان این بیماری در کشور در حال افزایش است. اگر به این مساله توجه نکنیم معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما باید دست به دست هم دهیم و پروتکل‌ها و محدودیت‌های ابلاغی را با جدیت دنبال کنیم.

آصفری در پایان تاکید کرد: تنها با همراهی یکدیگر می‌توانیم این بیماری را شکست دهیم.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام