پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری
طرح تامین کالاهای اساسی مُسکنی برای حل مشکلات معیشتی مردم است
طرح تامین کالاهای اساسی مُسکنی برای حل مشکلات معیشتی مردم است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: حدود ۶۰ میلیون نفر در کشور زیرپوشش طرح تامین کالاهای اساسی و توزیع کالابرگ قرار می‌گیرند که ۲۱ میلیون نفر جز دهک‌های دسته اول اول و مابقی جز دهک‌های دسته دوم هستند.

 

به گزارش روابط عمومی دفترمحمدحسن آصفری، به نقل از خبرگزاری فارس ،نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح تامین کالاهای اساسی و توزیع کالابرگ در مجلس اظهار کرد: تصویب طرح تامین کالاهای اساسی و توزیع کالابرگ در مجلس شورای اسلامی مُسکنی است که می‌تواند در شرایط سخت اقتصادی امروز بخشی از مشکلات معیشتی مردم را برطرف سازد.

وی تصریح کرد: این طرح ۷ دهک از دهک‌های جامعه را شامل می‌شود که طی آن قرار است به دهک‌های اول تا سوم ماهانه ۱۲۰ هزار تومان و به چهار دهک‌ بعدی ماهانه ۶۰ هزار تومان پرداخت شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: متاسفانه به دلیل شرایط سخت اقتصادی بخشی از مردم قادر نیستند نیازمندی‌های خود را تأمین کنند که امید است با این طرح بتوان بخشی از سفره مردم را پُر کرد.

آصفری گفت: حدود ۶۰ میلیون نفر در کشور زیرپوشش این طرح قرار می‌گیرند که ۲۱ میلیون نفر جز دهک‌های دسته اول اول و مابقی جز دهک‌های دسته دوم هستند.

وی ادامه داد: قبول داریم تورم و گرانی بسیار زیادی در جامعه وجود دارد این مبالغ خیلی کارساز نیست و باید با توجه به بودجه کشور بیشتر از این در توان دولت نیست، اما محل تامین اعتبار این طرح پیش‌بینی شده و مشکلی در تامین بودجه آن نیست.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام