پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری
پول کثیف سعودی‌ها نتوانست برای آنها پیروزی بیاورد
پول کثیف سعودی‌ها نتوانست برای آنها پیروزی بیاورد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که فدراسیون فوتبال باید محرومیت بازیکن تیم پرسپولیس را دنبال کرده و پاسخ مناسبی به اقدام غیر اخلاقی آنها دهد.

به گزارش روابط عمومی دفترمحمد حسن آصفری،به نقل از خبرگزاری  ایسنا، نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام فدراسیون فوتبال آسیا برای ایجاد محرومیت برای آل کثیر بیان کرد: این اقدام برخاسته از تزویر و پول‌های سیاسی بود که وارد فوتبال شده است. در این چند سال ما شاهد هستیم که پول‌های کثیفی نیز در عرصه سیاست وارد شده و پول حرف اول را می‌زند. ما شاهد هستیم که دبیر کل سازمان ملل صراحتا اعلام می‌کند تا اسنادی از کودک کشی آل سعود در یمن دارد. اما به دلیل ترس از پاس نشدن چک‌های سعودی‌ها مستندات خود را ارائه نمی‌کند.

وی در ادامه اظهار کرد: ورود پول‌های کثیف به عرصه سیاست و زورگویی امروز حرف اول را  در سیاست برخی از کشورها می‌زند. دیروز نیز سه ساعت قبل از آغاز بازی شاهد بودیم که بازیکن مطرح تیم کشور ما را کنار گذاشتند که قطعا این اقدام نیز برخاسته از سیاسی بازی عربستان بود اما دست خدا بالاتر از هر دستی است و پول همه جا کارساز نیست.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بازی زیبای بازیکنان پرسپولیس و تلاش جوانمردانه آنها باعث پیروزی تیم کشورمان شد و سعودی‌ها پاسخ خود را گرفتند.

وی در ادامه تاکید کرد: از فدراسیون فوتبال نیز انتظار داریم شکایت حقوقی خود را به فدراسیون آسیا دنبال کند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام