پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری: نقش اصناف در تحقق شعار سال بی بدیل است
نقش اصناف در تحقق شعار سال بی بدیل است

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب گفت:نقش برجسته و موثر اصناف در تقویت قوای اقتصادی کشور و همچنین ارتقای سطح معیشتی مردم و در نهایت تحقق جهش تولید بی بدیل است. 


به گزارش روابط عمومی دفترمحمد حسن آصفری ،نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی عصر شنبه (۲۵مرداد)در نشست تخصصی با روسای اتحادیه های اصناف استان مرکزی افزود:نظام اسلامی از سوی دشمنان قسم خورده و دیرینه خود در جنگ اقتصادی قرار گرفته و در این رهگذر نقش اصناف در خنثی سازی توطئه دشمنان بسیار موثر است.
وی ادامه داد:نقش اصناف در شکل گیری و پشتیبانی از نهضت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)بر همگان آشکار است و اکنون نیز این قشر از جامعه باید دین خود را به نظام مقدس و منویات رهبر انقلاب ادا کنند.
رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی نیز که به دعوت آصفری در این جلسه حضور داشت  گفت:این سازمان با تمام قوا از اصناف مختلف و اتحادیه های صنفی حمایت می کند.
سعید جعفری کرهرودی افزود:اتحادیه های صنفی استان مرکزی مشکلات،چالش ها و خواسته های خود را فهرست بندی کرده و از طریق اتاق اصناف مراکز استان و شهرستان ها به سازمان صنعت ،معدن و تجارت ارسال کرده تا نسبت به حل مشکلات چاره اندیشی شود.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام