پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری،نایب‌رئیس کمیسیون امور داخلی کشور:
طوفان‌ الاقصی نشانه توانمندی جبهه مقاومت است
طوفان‌ الاقصی نشانه توانمندی جبهه مقاومت است

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: عملیاتی که از سوی جبهه مقاومت با عنوان طوفان‌ الاقصی آغاز شده، نشانه توانمندی جبهه مقاومت و در پاسخ به جنایاتی است که رژیم صهیونیستی انجام داده است.

محمدحسن آصفری در موضع گیری شفاف، با اشاره به عملیات «طوفان‌الاقصی» جبهه مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی بیان کرد: رژیم صهیونیستی دیگر ماهیت خود را در سطح دنیا از دست داده است، گنبد آهنینی که در گذشته مطرح بود و کسی جرأت نمی‌کرد نزدیک رژیم صهیونیستی شود، از بین رفته است. مردم فلسطین که با سنگ در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت کردند، امروز سنگ‌هایشان تبدیل به موشک‌های دوربرد و نقطه زن شده است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی هم متوجه شده است که نه جایگاهی در جامعه بین‌الملل دارد و نه توانایی مقابله با جبهه مقاومت را دارد، اظهار کرد: عملیاتی که با عنوان طوفان‌الاقصی آغاز شده است، نشانه توانمندی جبهه مقاومت و در پاسخ به جنایاتی است که رژیم صهیونیستی انجام داده است.

 نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور تصریح کرد: قطعا حمایت های برخی از مجامع بین المللی از رژیم صهیونیستی نمی‌تواند تنفس مصنوعی برای این رژیم باشد و قطعا جبهه مقاومت پیروز خواهد شد./ ایسنا


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام