پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری: آمادگی مجلس برای تصویب طرح‌های حمایتی از خبرنگاران
آمادگی مجلس برای تصویب طرح‌های حمایتی از خبرنگاران

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس از آمادگی مجلس برای تصویب طرح‌های حمایتی در راستای رفع مشکلات معیشتی و شغلی از خبرنگاران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر محمد حسن آصفری،به نقل از خبرگزاری فارس ،نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی  در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: امنیت شغلی و نداشتن درآمد مشخص از دغدغه‌های جدی خبرنگاران است که باید از این دغدغه‌ها کاست.

وی از آمادگی مجلس برای تصویب طر‌ح‌ها و لایحه‌های دولت در راستای بهبود وضعیت خبرنگاران خبر داد و تصریح کرد: مجلس آماده حمایت و تصویب طرح‌های حمایتی و معیشتی خبرنگاران با هدف کاستن از دغدغه‌های این قشر است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید لایحه‌ای با هدف ساماندهی و حمایت اساسی از خبرنگاران  به مجلس ارائه دهد تا با تصویب آن شاهد بهبود وضعیت این قشر باشیم.

آصفری پایین بودن حقوق و مزایا، نداشتن بیمه و پایدار نبودن امنیت شغلی را از چالش‌های این قشر برشمرد و ادامه داد: برای اصلاح این شرایط باید حمایت از خبرنگاران به صورت جدی عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه خبرنگاران می‌توانند به دور از نگاه‌های حزبی و جناحی نقش موثری در افزایش اعتماد و رضایت‌مندی اجتماعی ایفا کنند، بیان داشت: خبرنگاران باید اصل صداقت و  پرهیز از سیاه‌نمایی را در راس کارهای خود قرار داده و با رعایت اخلاق حرفه‌ای مطالبات مردم را پیگیری و مشکلات را به درستی به گوش مسوولان برسانند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس ایجاد جریان رسانه‌ای در راستای پیگیری مطالبات مردم را ضروری دانست و افزود: رسانه‌ها می‌توانند با رساندن مسائل و مشکلات مردم به گوش مسوولان، آنان را در رفع هرچه بهتر مشکلات یاری رسانند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام