پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
توطئه های رژیم صهیونیستی گریبان گیر خودش شده است
توطئه های رژیم صهیونیستی گریبان گیر خودش شده است

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: تحولات حاکی از آن است که دیگر امروز زرادخانه های هسته ای که رژیم صهیونیستی به وجود آورده و گنبد آهنینی که ایجاد کرده است، نمی تواند آن را نجات دهد.

محمد حسن آصفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آشتی ایران و عربستان و سایر تحولات منطقه ای در چند هفته گذشته، بیان کرد: باتوجه به تحولات صورت گرفته رژیم صهیونیستی امروز وضعیت خوبی ندارد. بر اساس پیش بینی هایی صورت گرفته رژیم صهیونیستی روز به روز روبه نابودی گام بر می دارد. علی رغم توطئه چینی هایی که رژیم صهیونیستی برای کشورهای منطقه داشته است و علی رغم ایران هراسی که در دنیا راه انداخت و هزینه های زیادی کرد که ایران را دست بسته کند اما امروز بر اساس وعده الهی توطئه ها گریبان گیر خودش شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز خود اسرائیل دچار چالش و مشکل شده است. اعتراضات خیابانی که در رژیم صهیونیستی صورت گرفته حاکی از آن است که امروز مردم سرزمین های اشغالی اعتراض دارند که چرا دولت غاصب صهیونیستی به دنبال ایجاد ناامنی در کشورهای منطقه است. فلذا امروز دیگر زرادخانه های هسته ای که رژیم صهیونیستی به وجود آورده، تهدیداتی که ایجاد کرده و گنبد آهنینی که به وجود آورده است دیگر نمی تواند آن را نجات دهد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فلذا امروز دیگر زرادخانه های هسته ای که رژیم صهیونیستی به وجود آورده، تهدیداتی که ایجاد کرده و گنبد آهنینی که به وجود آورده است دیگر نمی تواند آن را نجات دهد. همه تحولات به ضرر رژیم صهیونیستی تمام شده و حاکی از آن است که این رژیم از درون در حال فروپاشی است.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام