پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
برای تامین کالاهای مردم در آستانه نوروز و ماه رمضان چه اقداماتی شده است؟
برای تامین کالاهای مردم در آستانه نوروز و ماه رمضان چه اقداماتی شده است؟

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به افزایش قیمت گوشت و سایر اقلام خوراکی مصرفی مردم این پرسش را طرح کرد که وزارت جهاد کشاورزی در حوزه تامین اقلام خوراکی مردم و سایر وزارتخانه‌ها در حوزه رفع مشکلات اقتصادی مردم چه اقداماتی در دستور دارند؟

به گزارش ایسنا، محمد حسن آصفری در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایجاد و پی‌ریزی اقتصاد صحیح در کشور توسط دولت باید صورت گیرد. قیمت گوشت واقعا مشکل جدی برای مردم ایجاد کرده است افزایش قیمت گوشت و همچنین افزایش قیمت پیاز و نایابی آن در برخی از جاها قابل قبول نیست. حفظ امنیت غذایی کشور برعهده وزارت جهاد کشاورزی است. چه اقدامی در این حوزه انجام داده‌اند؟

وی در ادامه اظهار کرد: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند که پای انقلاب، نظام و ارزش‌ها ایستاده‌اند در مقابل مسئولان نیز باید برای حل مشکلات مردم کار کنند قیمت گوشت سرسام‌آور شده و قیمت اقلام خوراکی نیز مشکلات اساسی را برای مردم ایجاد کرده است. وزارت جهاد کشاورزی چه اقدامی انجام می‌دهد؟

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای مخبر که فرماندهی اقتصادی کشور را برعهده دارد به جای آنکه از سوپرمارکت‌ها بازدید کند وزرا را جمع کرده و از آنها پاسخ می‌خواهد که چه اقدامی برای تامین کالاهای اساسی مردم انجام داده‌اند. با حقوق هفت میلیونی کارمندان و پنج میلیونی بازنشستگان چگونه مردم اقلام سفره خود را تامین کنند؟ باید روشن شود که برای تامین کالاهای مردم در آستانه نوروز و ماه رمضان چه اقداماتی صورت گرفته است؟ چه تضمینی وجود دارد که قیمت گوشت بالاتر نرود؟


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام