پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری در گفت و گو با شهدای ایران عنوان کرد:
استقلال و آزادی و خروج از زیر سلطه مستکبرین دستاورد انقلاب اسلامی/  انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت داد
استقلال و آزادی و خروج از زیر سلطه مستکبرین دستاورد انقلاب اسلامی/  انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت داد

 نماینده مردم اراک گفت:انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی برای کشور و نظام جمهوری اسلامی به همراه داشت،  یکی از این دستاورد ها استقلال و آزادی و خروج از زیر سلطه مستکبرین عالم بود. 

محمد حسن آصفری در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری  شهدای ایران  گفت؛:  انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی برای کشور و نظام جمهوری اسلامی به همراه داشت،  یکی از این دستاورد ها استقلال و آزادی و خروج از زیر سلطه مستکبرین عالم بود. 

نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی افزود:  انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل وامروز با سکانداری داهیانه و عالمانه مقام معظم رهبری به ایران عزت داد. 
 
آصفری نگاه ویژه یه شرکت های دانش ینیان را از جمله تأکیدات رهبر معظم انقلاب برشمرد و تصریح کرد:  شرکت های دانش ینیان ظرفیت خوبی برای کشور است.

نائب رییس دوم کمیسیون  امورداخلی کشور و شوراها مجلس حمایت و توسعه شرکت های دانش بنیان را بستر ارز آوری یرای کشور دانست و اضافه کرد:باید تولید دانش ینیان به طور ویژه مورد حمایت دولت و حتی مجلس باشند. 

آصفری بر شرکت های دانش بنیان یه عنوان محرکی برای خودکفایی تولید دز حوزه های مختلف تأکید کرد و گفت: از طرفی تکیه بر تولید دانش بنیان،  قدزت چانه زنی با طرف غربی را افزایش خواهد داد.

نائب رییس دوم کمیسیون  امورداخلی کشور و شوراها مجلس با اشاره به اینکه مجلس در اوایل سال ۱۴٠۲مطالبه گر نسبت به عملکرد دولت نسیت یه حمایت از شرکت های دانش ینیان خواهد بود،  گفت: عملکرد دولت و وزارت خانه ها توسط مجلس یا مؤلفه حمایت از شرکت های دانش بنیان بررسی و ارزیابی می شودـ

آصفری تأکید کرد دولت باید پاسخگوی عملکرد خود نسبت به حمایت از شرکت های دانش بنیان باشد و مجلس پیگیر این موضوع خواهد یود. 

نائب رییس دوم کمیسیون  امورداخلی کشور و شوراها مجلس اظهار داشت:  قطعا در بحث بودجه هم  به تقویت شرکت های دانش بنیان نگاه ویژه خواهیم داشت. 


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام