پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
آمریکا بیش از هر کشوری به رابطه با ایران نیاز دارد
آمریکا بیش از هر کشوری به رابطه با ایران نیاز دارد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس بیان کرد: آمریکا بیش از هر کشوری نیاز به مذاکره و رابطه با تهران دارد، امروز جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه‌ای به لحاظ قدرت جنگ‌نرم و سخت‌افزاری دارد.

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ادامه‌دار بودن مذاکرات احیای برجام بر خلاف ادعای آمریکا و آلمان، گفت: آمریکایی‌ها همیشه رفتار و سیاست دوگانه را دنبال می‌کنند آنها می‌خواهند با فشار و تهدید به اهداف و برنامه های خود برسند و اگر این روش جواب ندهد پای میز مذاکره می آیند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس ادامه داد: آمریکا بیش از هر کشوری نیاز به مذاکره و رابطه با ایران دارد، امروز جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه ای به لحاظ قدرت نرم و سخت افزاری دارد و آمریکا برای دنبال کردن سیاست های خود در بازار خاورمیانه نیاز به نظر جمهوری اسلامی دارد.

وی تاکید کرد: رجزخوانی رسانه ای آمریکا در واقع سیاسی کاری و اقدام ژورنالیستی و تبلیغاتی است. می خواهند به ایران تلقین کنند که آن طرفی که به مذاکره نیاز دارد ایران است با این رفتار به دنبال امتیازگیری بیشتر از جمهوری اسلامی در مذاکرات هستند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: هیچ دلیلی برای اینکه آمریکا نیاز به مذاکرات نداشته باشد وجود ندارد، چرا که او و همپیمانانش در منطقه در حوزه انرژی و امنیت نیازمند کسب نظر ایران هستند تا بر اساس آن بتوانند سیاست های خود را دنبال کنند./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام