پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
در جلسه آصفری با وزیر بهداشت تا‌کید شد: تکمیل بیمارستان ولیعصر اراک تا سال ۱۴۰۰
تکمیل بیمارستان ولیعصر اراک تا سال ۱۴۰۰

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با وزیر بهداشت جلسه ای پیرامون پیگیری مشکلات درمانی شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان برگزار کرد.


به گزارش روابط عمومی دفتر محمد حسن آصفری،در این جلسه نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ، نسبت به رفع هر چه سریعتر مشکلات درمانی شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان تاکید کرد.
در پایان این جلسه با پیگیری های موکدانه آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی مقرر شد نسبت به راه اندازی بخش دیالیزی دولتی بیمارستان ولیعصر اراک هر چه سریعتر اقدام شود و تخت های مورد نیاز این بخش تامین شود.
برپایه این گزارش، مقرر شد یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان خنداب و یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان کمیجان در نظر گرفته شود، همچنین نسبت به استاندارد کردن درمانگاه های میلاجرد و جاورسیان با چارت شبانه روزی اقدام شود و اعتبار مورد نیاز برای راه اندازی بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابه ولیعصر اراک تا سال ۱۴۰۰ هر چه سریعتر و فوری تامین شود.
این گزارش می افزاید، همچنین با پیگیری های محمد حسن آصفری مقرر شد، نسبت به جذب ۱۶۰ پرستار برای جبران کادر پرستاری بیمارستان های اراک، خنداب و کمیجان اقدام و نسبت به تامین پزشک قلب و عمومی برای بیمارستان خنداب و تامین اعتبار برای تکمیل خانه پزشک بیمارستان کمیجان هر چه سریعتر اقدام شود.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام