پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
نماینده مردم اراک:
مدیران از ارتباطات فامیلی در جذب نیرو خودداری کنند
مدیران از ارتباطات فامیلی در جذب نیرو خودداری کنند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در موضوع کار، عدالت اجتماعی مورد توجه باشد و مدیران از ارتباطات فامیلی در جذب نیرو استفاده نکنند.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از   اراک ، محمدحسن آصفری ظهر امروز در بازدید از جریان روند پاسخگویی به درخواست‌ها، شکایت‌ها و سوال جاماندگان دریافت یارانه استان مرکزی در طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه در محل میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: گزارشات بسیاری در زمینه قطع یارانه در کشور رسیده که مصوبه مجلس نیست و دولت باید  منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها را به همه مردم پرداخت کند.

وی افزود: آمارهای قطع یارانه‌ها بیش از یک دهک است و روز گذشته در گزارشی اعلام شد که مشکل قطع یارانه چهار میلیون نفر برطرف شده، امیدواریم مشکل سایر افراد هم به زودی برطرف شود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس دولت را ملزم کرد تا اگر قصد آزاد کردن ارز ترجیحی را دارد باید زیرساخت‌های لازم را فراهم کند و باید توجه کرد که یکی از زیرساخت‌‌ها این است که این ارز در جیب مردم باشد.

آصفری تصریح کرد: باید در موضوع کار، عدالت اجتماعی مورد توجه باشد و افراد از ارتباطات فامیلی در جذب نیرو استفاده نکنند همچنین دستگاه‌ها باید نیازمندی‌های خود را اعلام کنند تا جذب نیرو بر اساس شایستگی و عدالت به دور از سفارش مسئول یا مدیری باشد‌.

وی بیان کرد: باید اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعات لازم را در جذب نیروهای کار شرکت‌ها، نهادها و ادارات مختلف داشته باشد که مجلس در این زمینه دو هفته گذشته مصوبه‌ای داشته که اکنون در رفت و برگشت به شورای نگهبان است.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام