پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
"اشتغال" و "مسکن" ۲ مسئله اولویت‌دار کمیته امداد است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: "اشتغال" و "مسکن" دو مسئله اولویت‌دار کمیته امداد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدحسن آصفری ظهر امروز در دیدار با مدیرکل و پرسنل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اهمیت توانمندسازی مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: اشتغال‌آفرینی و توانمندسازی مددجویان و افراد تحت پوشش یکی از مهمترین وظایف و اقدامات کمیته امداد است که اعتبارات مناسب و خوبی برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بنابراین نیازمند همکاری بانک‌ها هستیم که نسبت به جذب و با پرداخت این اعتبارات به خانواده‌ها و افراد تحت پوشش در راستای اشتغال‌آفرینی و توانمندسازی جامعه هدف تحت پوشش این نهاد گره‌گشایی کنند.

آصفری تصریح کرد: در سال‌های اخیر شاهد عملکرد خوب و قابل توجهی از سوی کمیته امداد استان بوده‌ایم که همین امر نشان دهنده موفقیت و کارنامه درخشان این مجموعه در استان مرکزی است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت‌های اصلی کمیته امداد گفت: اشتغال و مسکن دو موضوع و مشکل اصلی خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش به شمار می‌رود که باید برای حل این مشکلات ضمن ارائه برنامه دقیق اقدامات عملیاتی به درستی به اجرا درآید.

وی افزود: همه ما در برابر محرومان و مستضعفان مسئول هستیم و باید در راستای ایفای مسئولیت و وظیفه اجتماعی، با تعامل و همراهی تمامی نهادها، سازمان‌ها و ادارات با کمیته امداد به عنوان یکی از مهمترین نهادهای حمایتی برای حل مشکلات محرومان و نیازمندان اقدام کرد.

آصفری ادامه داد: موضوع سپرده‌گذاری در صندوق ولایت زمینه خوبی برای حمایت از نیازمندان است که امیدواریم خیران به این امر همت گماشته و با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت، فرصتی برای خدمت به محرومان فراهم آورند.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس خاطرنشان کرد: بی‌شک با چنین مشارکتی زمینه و امکان پرداخت تسهیلات به نیازمندانی که شناسایی و معرفی می‌کنند، وجود دارد و قطعا با این روند در زمینه اشتغال و خودکفایی مددجویان می‌توان گام برداشت.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام