پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
مشخص نیست درآمدهای استقلال و پرسپولیس در کجا هزینه می‌شود
مشخص نیست درآمدهای استقلال و پرسپولیس در کجا هزینه می‌شود

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس درآمد زیادی از تبلیغات و بلیت فروشی به دست می‌آورند اما مشخص نیست این درآمدها در کجا هزینه می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن آصفری در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۳ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: موضوع واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس کش و قوس طولانی داشته و ۱۳ سال است که قرار است این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود که هنوز اتفاقی نیفتاده است.

وی ادامه داد: ممکن است در پشت پرده عدم واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، بازی سیاسی، بازی اقتصادی و یا رانت وجود داشته باشد. به هر صورت باید هر چه زودتر تکلیف این دو باشگاه مشخص شود. چرا که در حال حاضر دولت امتیازات زیادی را در اختیار این دو باشگاه ورزشی قرار می‌دهد و آن طور که باید و شاید به باشگاه‌های دیگر توجه نمی‌کند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیشنهاد بنده آن است که باید ۵۱ درصد سهام سرخ آبی‌ها در اختیار عموم مردم قرار گیرد که این مسئله جلوی تبعیض، رانت خواری و ورود افراد صاحب قدرت به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را می‌گیرد. حرف ما آن است که سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در اختیار مردم و هواداران این دو باشگاه قرار گیرد نه اقشار خاص و این مسئله خیلی مهم است.

آصفری بیان کرد: در حال حاضر باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس درآمد زیادی از تبلیغات و بلیت فروشی به دست می‌آورند اما مشخص نیست که درآمد آنها در کجا هزینه می‌شود و به جیب چه کسانی می‌رود و اگر سهام این باشگاه‌ها در اختیار عموم مردم باشد، بسیاری از مشکلات مرتفع می‌شود.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام