پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
انقلاب؛ عزّت، عقلانیت، تجلی وحدت ملّی| تقویت وحدت ملّی، انقلاب را بیمه می‌کند
انقلاب؛ عزّت، عقلانیت، تجلی وحدت ملّی| تقویت وحدت ملّی، انقلاب را بیمه می‌کند

نماینده مردم اراک ،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر انسجام و اتحاد میان همه گروه‌ها باشد، دشمن قادر به سوء استفاده از مسایل و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد نخواهد بود.

محمدحسن آصفری نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه امروز وحدت میان همه گروه ها و اقوام و تشکل های دلسوز نظام دارای اهمیت بالایی است گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بدون اتحاد، انسجام و همدلی محقق نمی شد و اگر این اتفاق رخ نمی داد انقلاب به پیروزی نمی رسید.

وی افزود: در این برهه تاریخی که ایران در میز مذاکره با قدرت‌های جهانی قرار دارد، تحقق مطالبات به حق مردم نیازمند انسجام و اتحاد مردم در داخل کشور و شنیده شدن صدایی واحد از زبان مردم در این زمینه هستیم تا مذاکره کنندگان ما در وین بتوانند با قدرت بیشتر و توان بالاتری از منافع مردم ایران دفاع و آن را تامین کنند.

آصفری تاکید کرد: اگر انسجام و اتحاد میان همه گروه‌ها باشد، دشمن قادر به سوء استفاده از مسایل و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد نخواهد بود تا با استفاده از آن بر علیه مردم ایران اقدامی را مرتکب شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی جریان‌های سیاسی به دلیل بروز اختلاف نظر در جریان انتخابات سال 88 هزینه‌های سنگینی را بر علیه کشورمان تحمیل کردند، اظهار داشت: برخی اختلافی را در کشور جرقه‌های آن را زدند و اگر این اتفاق رخ نمی داد تحریم‌ها بر علیه کشورمان شکل نمی گرفت.

آصفری تاکید کرد: لازم است که امروز همه گروه ها و جریان ها برای تامین منافع ملی اقدام کنند و از هرگونه حرکتی که بتواند منافع مردم و زندگی آنان را تحت تاثیر منفی قرار دهد خودداری کنند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی وحدت میان همه اقوام و گروه‌ها را راهبرد خود برای رسیدن به قله‌های افتخار می‌داند گفت: در شرایطی که تیم مذاکره کننده در وین در حال کار است، باید با نشان دادن انسجام ملی و وحدت میان همه اقوام و گروه‌های جامعه، عقلانیت و عزت انقلاب را نشان دهیم و با این اقدام به تیم مذاکره کننده برای مذاکراتی قدرتمند با طرف‌های غربی کمک کنیم.

وی اضافه کرد: برخی جریان‌های سیاسی در کشور آبشخور آنان در غرب است و دنبال این هستند که عزت ملت ایران از دست برود و منافع خود را با دنبال کردن خط اختلاف و تفرقه در غرب به دست بیاورند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی افزود: در چنین شرایطی لازم است همه گروه های سیاسی داخل نظام در عین داشتن اختلاف سلیقه در برخی رویکردها، به دنبال حفظ منافع ملی باشند و با کنار گذاشتن اختلافات سیاسی خود به فکر حفظ منافع ملی و تقویت وحدت ملی باشند که در صورت تحقق آن، انقلاب اسلامی نیز بیمه خواهد شد.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام