پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری

پایگاه اطلاع رسانی محمدحسن آصفری
آصفری:
خودکفایی مهمترین درس انقلاب اسلامی است
خودکفایی مهمترین درس انقلاب اسلامی است

نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مهمترین علت پیشرفت در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل خودکفایی، تکیه بر توان داخلی و استفاده از نیروهای جهادی با روحیه انقلابی است.

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب به ما درس استقلال و خودکفایی در رشد را داده است، با انقلاب روی پای خود ایستاده ایم و نشان دادیم نمی توانیم برای پیشرفت منتظر چراغ سبز بیگانگان باشیم.

نماینده مردم اراک در مجلس تاکید کرد: سرعت پیشرفت کشور در مسیر انقلاب روزانه افزایش یافته است و در حوزه هایی از جمله دانش بنیان ها پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

وی اظهار داشت: مهمترین علت پیشرفت در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به خودکفایی، تکیه بر توان داخلی و استفاده از نیروهای جهادی با روحیه انقلابی بر می گردد. اگر همین مسیر را با افراد توانمند در عرصه های مختلف طی کنیم مطمئنا جمهوری اسلامی در آینده در حوزه های چون خودرو، کشاورزی و عمران در رتبه های بالا قرار می گیرد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: در شرایطی که شاهد همدلی بین قوه مقننه و مجریه هستیم می توانیم در راستای استفاده از تولید داخل و جذب سرمایه گذاری در کشور، در روند پیشرفت کشور در مسیر انقلاب گام های موثرتری برداریم./


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام